auto-svijet forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
auto-svijet forum

Za sve zaljubljenike u automobile, istomišljenike i slučajne prolaznike
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracija

 

 Uslikan Enzo (take that)

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
BenGAMES

BenGAMES


Broj postova : 203
Registration date : 14.11.2006

Uslikan Enzo (take that) Empty
PostajNaslov: Uslikan Enzo (take that)   Uslikan Enzo (take that) Icon_minitimečet pro 21, 2006 11:34 pm

muahaha, uspjeh, nema šta.. skeptici će: "photoshop".. ali ne, GP Macelj forever, dovoljna mi je nagrada da sam ga uslikao.. ne morate vjerovat! cheers cheers

Uslikan Enzo (take that) Enzo
[Vrh] Go down
Dragan
Admin
Dragan


Broj postova : 353
Lokacija : Zagreb i okolica
Registration date : 09.11.2006

Uslikan Enzo (take that) Empty
PostajNaslov: Re: Uslikan Enzo (take that)   Uslikan Enzo (take that) Icon_minitimečet pro 21, 2006 11:35 pm

Ne mogu živ ovo vjerovati, majke mi mile. Od svih automobila lik uslika Enza.... U šoku sam
[Vrh] Go down
http://auto-svijet.bloger.hr
Jelena
Gost




Uslikan Enzo (take that) Empty
PostajNaslov: Re: Uslikan Enzo (take that)   Uslikan Enzo (take that) Icon_minitimepet pro 22, 2006 12:29 am

ajde vjerovat cemo ti na rijec Very Happy
[Vrh] Go down
denis

denis


Broj postova : 205
Age : 36
Lokacija : Opatija
Registration date : 10.11.2006

Uslikan Enzo (take that) Empty
PostajNaslov: Re: Uslikan Enzo (take that)   Uslikan Enzo (take that) Icon_minitimepet pro 22, 2006 1:24 am

hahaha, photoshop da ga jebes!!!! pogledaj gdje su enzu svijetla, nema sanse da se tako reflektiraju na cestu. a i prebistar je za ovako mutnu sliku. Very Happy:D:D

i jos si sliku ulovio u ponedjeljak. obajvio bi ju ti odmah, a ne tek danas... al je trebalo malo doradit Very Happy
[Vrh] Go down
BenGAMES

BenGAMES


Broj postova : 203
Registration date : 14.11.2006

Uslikan Enzo (take that) Empty
PostajNaslov: Re: Uslikan Enzo (take that)   Uslikan Enzo (take that) Icon_minitimepet pro 22, 2006 1:27 am

nije photoshop... reko sam da je neću objavljivat.. mutan je, zumiraj, btw.. i da, tak se reflektira!
[Vrh] Go down
DELTA

DELTA


Broj postova : 52
Age : 33
Lokacija : V.G.
Registration date : 23.11.2006

Uslikan Enzo (take that) Empty
PostajNaslov: Re: Uslikan Enzo (take that)   Uslikan Enzo (take that) Icon_minitimepon pro 25, 2006 1:44 am

Photoshop i je i nije....samo me ta svjetla ne uvjeravaju bas u vjernost slike....hm
[Vrh] Go down
speedycars




Broj postova : 5
Registration date : 02.12.2006

Uslikan Enzo (take that) Empty
PostajNaslov: Re: Uslikan Enzo (take that)   Uslikan Enzo (take that) Icon_minitimepon pro 25, 2006 1:50 pm

nekak mi je premali za Enza ...
[Vrh] Go down
BenGAMES

BenGAMES


Broj postova : 203
Registration date : 14.11.2006

Uslikan Enzo (take that) Empty
PostajNaslov: Re: Uslikan Enzo (take that)   Uslikan Enzo (take that) Icon_minitimepon pro 25, 2006 5:01 pm

ma, šta ja znam.. takav je uslikan.. a vidim po haubi da je enzo i po prednjim svijetlima.. nisam ni taknuo sliku! kunem se.. problem je sam što nisam htio odmah stavljat, htio sam da bude surprise, pa je kao zataškano pa je situacija kao da sam photoshopiro, a nisam.. uopće se ne radi o nagradi, rekao sam da mi ne treba, i to sam reko draganu.. meni je nagrada da sam ga uslikao i podijelio s vama, a vi ovako Sad
[Vrh] Go down
denis

denis


Broj postova : 205
Age : 36
Lokacija : Opatija
Registration date : 10.11.2006

Uslikan Enzo (take that) Empty
PostajNaslov: Re: Uslikan Enzo (take that)   Uslikan Enzo (take that) Icon_minitimepon pro 25, 2006 6:34 pm

pa nagrada se unutar tima ionako ne moze dobit. znam da ga nisi zbog nagrade jer smo se dogovorili!
[Vrh] Go down
DELTA

DELTA


Broj postova : 52
Age : 33
Lokacija : V.G.
Registration date : 23.11.2006

Uslikan Enzo (take that) Empty
PostajNaslov: Re: Uslikan Enzo (take that)   Uslikan Enzo (take that) Icon_minitimeuto pro 26, 2006 1:59 am

Opet izgleda ko da mu zadnji kraj lezi i premalen je....
[Vrh] Go down
BenGAMES

BenGAMES


Broj postova : 203
Registration date : 14.11.2006

Uslikan Enzo (take that) Empty
PostajNaslov: Re: Uslikan Enzo (take that)   Uslikan Enzo (take that) Icon_minitimeuto pro 26, 2006 2:32 am

ah, šta vam ja mogu, cjepidlake??
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uslikan Enzo (take that) Empty
PostajNaslov: Re: Uslikan Enzo (take that)   Uslikan Enzo (take that) Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Uslikan Enzo (take that)
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» McLarenF1 LM vs Ferrari Enzo

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
auto-svijet forum :: Blog :: Nagradna igra-
Forum(o)Bir: