auto-svijet forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
auto-svijet forum

Za sve zaljubljenike u automobile, istomišljenike i slučajne prolaznike
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracija

 

 ukidanje koment-sistema na blogu

Go down 
2 posters

Ukidanje blog koment-sistema i linkanje do foruma
Naravno
ukidanje koment-sistema na blogu Vote_lcap100%ukidanje koment-sistema na blogu Vote_rcap
 100% [ 2 ]
Nipošto
ukidanje koment-sistema na blogu Vote_lcap0%ukidanje koment-sistema na blogu Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 2
 

Autor/icaPoruka
BenGAMES

BenGAMES


Broj postova : 203
Registration date : 14.11.2006

ukidanje koment-sistema na blogu Empty
PostajNaslov: ukidanje koment-sistema na blogu   ukidanje koment-sistema na blogu Icon_minitimepet pro 15, 2006 6:05 pm

ovako, ova se anketa odnosi na ukidanje koment-sistema na blogu, tako da ljudi samo idu komentat članak ovdje na forum i tako dobijemo i ovdje publike.. tako bi dobili više reganih korisnika, a i ne treba nam duplo komentiranje, za to je ovdje shoutbox da nam pohvale dizajn i sve, a nek odu na forum komentat članak.. tko je za, a tko protiv?
[Vrh] Go down
Dragan
Admin
Dragan


Broj postova : 353
Lokacija : Zagreb i okolica
Registration date : 09.11.2006

ukidanje koment-sistema na blogu Empty
PostajNaslov: Re: ukidanje koment-sistema na blogu   ukidanje koment-sistema na blogu Icon_minitimesub pro 16, 2006 12:31 am

Ja sam suzdržan,stvarno ne znam
[Vrh] Go down
http://auto-svijet.bloger.hr
BenGAMES

BenGAMES


Broj postova : 203
Registration date : 14.11.2006

ukidanje koment-sistema na blogu Empty
PostajNaslov: Re: ukidanje koment-sistema na blogu   ukidanje koment-sistema na blogu Icon_minitimepon pro 18, 2006 7:49 pm

ak može, nek se ova reforma provodi od 1.1.2007. za sad imamo dva glasa.. i nikog protiv cheers
[Vrh] Go down
Sponsored content





ukidanje koment-sistema na blogu Empty
PostajNaslov: Re: ukidanje koment-sistema na blogu   ukidanje koment-sistema na blogu Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ukidanje koment-sistema na blogu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
auto-svijet forum :: Forum :: Prijedlozi-
Forum(o)Bir: